Vi utmanar ständigt med nya innovationer och håller vad vi lovar

Våra tjänsterKontakta oss

Kontakta oss

Vi som jobbar på PML Svets & VVS

Petri Laukkanen

Ägare & Försäljningschef

petri@pml.se

Anders "Lalle" Larsson

VD & Projektledare (Service)

  anders.larsson@pml.se

Elisabeth Laukkanen

Ägare, VVD & Personalansvarig

  elisa@pml.se

Tomas Brunzell

Projektledare (Svets/Entreprenad)

tomasb@pml.se

Jesper Wandell

Projektledare (Isolering)

jesper@pml.se

Marko Lakela

Projektledare (Entreprenad)

marko@pml.se

Lisa Jäderlund

Ekonomiadministratör

lisa@pml.se

Carina Ejderstav

Löneadministratör

carina@pml.se

PML Svets & VVS AB

Box 2019
151 02 Södertälje

Besöksadress

Sydhamnsvägen 44A,
151 02 Södertälje

Kontaktinformation

Telefon: 08 - 554 433 30
Fax: 08 - 550 402 46
E-mail: info@pml.se

Namn

E-post

Telefonnummer

Företag

Meddelande